Yaşam

Burak Deniz Açıkladı: Netflix’te İz Bırakan Şahmaran Dizisinin 2. Sezonu Var mı, Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’e damgasını vuran yapımlar listesinde ilk sırayı Şahmaran aldı. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan fantastik yapım dikkatleri üzerine çekti. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Şahmaran dizisi sekiz bölümlük ilk bölümüyle çok konuşuldu. Yavuz sahneleriyle izleyenleri şaşırtan yapımının ikinci dönemi şimdiden merak konusu oldu. Peki Şahmaran’ın 2. sezonu var mı, ne zaman yayınlanacak? Şahmeran’ın 2. döneminin tarihi belli mi?

Detayları görelim…

20 Ocak 2023 tarihinde izleyici karşısına çıkan Şahmeran dizisi kısa sürede en çok konuşulan yapımlardan biri oldu.

Tims&B Productions yapımının 8 bölümlük ilk bölümü Netflix’te yayınlandı. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Şahmaran, sosyal medyada da iz bıraktı.

Cesur sahneleriyle gündeme düşen fantastik dizi, birçok kişinin beğenisini kazanırken eleştirilerin de saldırısına uğradı.

Alacakaranlık sinemasına benzemesiyle dikkat çeken yapımın ilk dönemi izleyicileri, Şahmaran’ın ikinci dönemini araştırmak için arama motorlarına yöneldi.

Maran karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Burak Deniz, Şahmaran dizisinin yeni dönemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Şahmaran’ın 2.dönemi var mı?

Yapımın merakla beklenen ikinci sezonu hakkında Burak Deniz, İkinci sezon hazırlıkları başladı. Mayısta mı yoksa yaz ortasında mı başlayacağımız belli değil. Haber bekliyoruz. Ya eylülde ya da yılbaşına yakın aralıkta yayınlanacak gibi görünüyor’ifadelerini kullandı.

Şahmaran 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Birkaç sezon sürmesi düşünülen Şahmeran dizisinin ikinci sezonunun 2023 yılı sonuna kadar yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu