Haber

AK Parti Kocaeli seçime 41 gün kala danışma kurulunu topluyor

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, seçime 41 gün kala il danışma kurulunu toplantıya getirerek, “Sizin fikir, düşünce ve emeklerinizle Kocaeli’de hedeflerimize ulaştık. Yeni zaferimizde de sizi her zaman dinleyeceğiz. seyahat.”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, 14 Mayıs seçimlerine 41 gün kala il danışma kurulunu getirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın da hazır bulunduğu toplantıya önceki dönem belediye başkanları, belediye başkanları, ilçe başkanları, yöneticiler, kadın ve gençlik kollarından yaklaşık 300 kişi katıldı. Cumhurbaşkanı Talus, 14 Mayıs seçimlerinin ülke bütünlüğü ve devletin bekası için çok değerli olduğuna işaret ederek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset sahnesine çıktığı günden bu yana Allah’ın izniyle, Allah’ın izniyle. Milletimizin desteğiyle, bugünkü kirli ittifakın ecdadını defalarca mağlup etmiştir”Üyelerimiz de şahit oldu ve büyük emekler verdi. Fikir, düşünce ve emeklerinizle Kocaeli’deki hedeflerimize ulaştık. Yeni zafer yolculuğumuzda sizleri her zaman dinleyeceğiz” dedi.

“AK Parti’de eski-yeni diye bir kavram yok” diyen Talus, “Sadece görev değişikliği var. Her birimiz son nefesimize kadar bu kutlu davanın askeriyiz. Birlikte yürüyecek çok yolumuz var. Seçime 41 gün kala gerçekleştirdiğimiz bu toplantı çok verimli ve faydalı geçti. Katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi. – KOCAELİ

pazaryolu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu